header-mhcv.jpg
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 JB1 V3 HockeyWerkt
17:30 - 18:30 MD2 V1 - AB HockeyWerkt
17:30 - 18:30 MD3 V1 - CD HockeyWerkt
18:30 - 19:30 MC1 V1 - AB HockeyWerkt
18:30 - 19:30 MC2 V3 HockeyWerkt
18:30 - 19:30 MD1 V1 - CD HockeyWerkt
19:30 - 20:30 JC1 V1 - AB HockeyWerkt
19:30 - 20:30 JD1 V1 - CD HockeyWerkt
19:30 - 20:30 MB1 V3 HockeyWerkt
20:00 - 22:00 Trim Hockey Ingrid Huijbregts
Suzanne Broens
V2
20:30 - 21:30 MA1 V1 - AB HockeyWerkt
20:30 - 21:30 MA2 V1 - CD HockeyWerkt
20:30 - 21:30 MB2 V3 HockeyWerkt
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 JA1 V1 - AB Trainer is speler van H1
18:00 - 19:30 JB1 Tom Schueler V1 - CD
18:15 - 19:15 J6E1 Catherine Kroon
Marit Wilms
V2
18:15 - 19:15 J8E1 Catherine Kroon
Luc Thomassen
V3
18:15 - 19:15 M6E1 Catherine Kroon
Floor Verstegen
V2
18:15 - 19:15 M6E2 Catherine Kroon
Daphne Bakx
V2
18:15 - 19:15 M8E1 Catherine Kroon
Imke Van de Leur
V3
19:30 - 21:30 Heren 1 Cornfiel (sr) Kroon V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Trainingscoordinator Trainingsgroep V3
18:00 - 19:00 JF1 Jules Dorren V2
18:00 - 19:30 MC1 Esmée Sait V1 - AB
18:00 - 19:15 MC2 Bent Tiggeloven V1 - CD
18:00 - 19:00 MF1 V2
18:00 - 19:00 MF2 Catherine Kroon V2
19:15 - 20:30 JC1 Bent Tiggeloven V2 - AB
19:15 - 20:30 JD1 Willemijn van de Werf V2 - CD Vacature, nog geen trainer.
19:30 - 21:15 Dames 1 Cornfiel (sr) Kroon V1
19:30 - 21:30 Dames 2 Max Volleberg V3
19:30 - 21:30 Dames Jong 1 V3
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 J6E1 Michiel Gerrits
Mireille Merx
V1
18:00 - 19:00 J8E1 Bettine van Lier
Mireille Merx
Siep Swinkels
V3
18:00 - 19:00 M6E1 Catherine Kroon
Mireille Merx
Mireille Merx
V1
18:00 - 19:00 M6E2 Pim Jenniskens
Mireille Merx
V1
18:00 - 19:00 M8E1 Mireille Merx
Levi Hirdes
V3
19:00 - 20:15 MB2 Sam Stoks V2 - AB
19:00 - 20:15 MD1 Ingrid Huijbregts V1 - AB
19:00 - 20:15 MD2 Suzanne Broens
Bent Tiggeloven
V1 - CD
19:00 - 20:15 MD3 Esmée Sait V3
20:00 - 21:30 MA2 Frederique Aarts V2 - CD Vacature, nog geen trainer.
20:15 - 21:30 JA1 Tom Schueler V1 - AB Vacature, nog geen trainer.
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 20:00 Keepers Leon Jansen V3
17:30 - 19:00 MA1 V1 - AB HockeyWerkt
17:30 - 19:00 MB1 Jans Manders V1 - CD samen met speelsters D1
18:00 - 19:00 Trainingsgroep Catherine Kroon V2
19:00 - 19:30 Dames 1 V1 HockeyWerkt
19:00 - 20:30 Dames 2 Bert van Meijel V2 - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 V2 - CD
19:30 - 20:30 Dames 1 V1 - CD HockeyWerkt
19:30 - 20:30 Heren 1 Cornfiel (sr) Kroon V1 - AB
20:00 - 21:30 Heren Jong 1 Thijs van Tiel
Timo van den Berg
V3
20:30 - 21:30 Heren 1 Cornfiel (sr) Kroon V1
20:30 - 22:00 Heren 2 Freek Alkemade V2 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen A Freek Alkemade V2 - CD

Wedstrijdschema

Hoofdsponsor