header-mhcv.jpg
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 JB1 V3 HockeyWerkt
17:30 - 18:30 MD2 V1 - AB HockeyWerkt
17:30 - 18:30 MD3 V1 - CD HockeyWerkt
18:30 - 19:30 MC1 V1 - AB HockeyWerkt
18:30 - 19:30 MC2 V3 HockeyWerkt
18:30 - 19:30 MD1 V1 - CD HockeyWerkt
19:30 - 20:30 JC1 V1 - AB HockeyWerkt
19:30 - 20:30 JD1 V1 - CD HockeyWerkt
19:30 - 20:30 MB1 V3 HockeyWerkt
20:00 - 22:00 Trim Hockey Ingrid Huijbregts
Suzanne Broens
V2
20:30 - 21:30 MA1 V1 - AB HockeyWerkt
20:30 - 21:30 MA2 V1 - CD HockeyWerkt
20:30 - 21:30 MB2 V3 HockeyWerkt
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 JA1 Tom Schueler
Cornfiel (sr) Kroon
V1 - AB
18:00 - 19:30 JB1 Tom Schueler V1 - CD
18:15 - 19:15 J6E1 Catherine Kroon
Marit Wilms
V2
18:15 - 19:15 J8E1 Catherine Kroon
Guido Pop
V3
18:15 - 19:15 M6E1 Catherine Kroon
Floor Verstegen
V2
18:15 - 19:15 M6E2 Catherine Kroon
Daphne Bakx
V2
18:15 - 19:15 M8E1 Catherine Kroon
Berend van Zanten
V3
19:30 - 21:00 Trainingscoordinator Trainingsgroep V3 Reservering Manual.
19:30 - 21:30 Heren 1 Cornfiel (sr) Kroon V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 20:00 Keepers Trainingsgroep V3
18:00 - 19:00 JF1 Jules Dorren V2
18:00 - 19:00 MF1 Arthur Ramakers V2
18:00 - 19:00 MF2 Juul Peters V2
18:00 - 19:00 MFMix3 Catherine Kroon V2
18:15 - 19:30 MA1 V1
19:15 - 20:30 JC1 Bent Tiggeloven V2 - AB
19:15 - 20:30 JD1 V2 - CD
19:30 - 21:15 Dames 1 Cornfiel (sr) Kroon V1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 21:00 Trainingscoordinator Trainingsgroep V3 Reservering Manual.
18:15 - 19:15 J6E1 Michiel Gerrits V1
18:15 - 19:15 J8E1 Bettine van Lier
Levi Hirdes
V2
18:15 - 19:15 M6E1 Ives Verhoeven
Lotte van Eldik
V1
18:15 - 19:15 M6E2 Pim Jenniskens V1
18:15 - 19:15 M8E1 Mireille Merx
Berend van Zanten
V2
19:30 - 20:45 JA1 Tom Schueler V1 - AB
19:30 - 20:45 MB2 V2 - AB Vacature
20:00 - 21:30 MA2 Frederique Aarts V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:45 - 20:00 Dames 1 V1 HockeyWerkt
18:45 - 20:00 Dames 2 Roy de Rijk V2 - AB
18:45 - 20:00 Dames Jong 1 Guus Tielens V2 - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Cornfiel (sr) Kroon V1
20:00 - 21:30 Heren 2 Freek Alkemade V2 - AB
20:00 - 21:30 Heren Jong 1 Thijs van Tiel
Timo van den Berg
V3
20:00 - 21:30 Veteranen A Freek Alkemade V2 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:15 MD1 Ingrid Huijbregts
Mireille Merx
V3
09:00 - 10:15 MD2 Suzanne Broens V2
09:00 - 10:15 MD3 V2
09:45 - 11:15 Trainingscoordinator Trainingsgroep V1 Reservering JSK.
10:15 - 11:15 JF1 Jules Dorren V2 Alleen de EVEN WEKEN (=13 en 27 juni).
10:15 - 11:45 MC2 Suzanne Broens V3
10:15 - 11:15 MF1 Arthur Ramakers
Catherine Kroon
V2 Alleen de EVEN WEKEN (=13 en 27 juni).
10:15 - 11:15 MF2 Floor Verstegen V2 Alleen de EVEN WEKEN (=13 en 27 juni).
10:15 - 11:15 MFMix3 Catherine Kroon V2 Alleen de EVEN WEKEN (=13 en 27 juni).
11:15 - 12:45 MB1 Annelieke Creemers
Jans Manders
V1
11:15 - 12:45 MC1 Cornfiel (sr) Kroon V1

Wedstrijdschema

Hoofdsponsor


Vandaag jarig

Teun Arts
Zara Delisse
Kiki Nellen