header-mhcv.jpg
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 MB1 V3 - AB
18:30 - 20:00 MB2 V2 - AB
18:30 - 20:00 MB3 V2 - CD
18:30 - 20:00 MC1 Casper Looman V1 - AB
18:30 - 20:00 MC2 Lars van Ampting V1 - CD
20:00 - 21:30 JA1 Luca van Dooren V1 - AB
20:00 - 21:30 JB1 Floris Gorter V1 - CD
20:00 - 22:00 trimhockey Karel van Soest V2 Trimhockey
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 J6E1 Catherine Kroon
Luc Thomassen
V3 - B J6E2 vacature hulptrainer
18:00 - 19:00 J6E2 Catherine Kroon V3 - B J6E2 vacature hulptrainer
18:00 - 19:00 J8E1 Catherine Kroon V3 - A
18:00 - 19:00 M6E1 Catherine Kroon V2 - D
18:00 - 19:00 M8E1 Catherine Kroon
Mireille Merx
V2 - A
18:00 - 19:00 M8E2 Catherine Kroon
Nyssa Straten
V2 - B
18:00 - 19:00 M8E3 Catherine Kroon
Maartje Gerrits
V2 - C
18:15 - 19:45 MD1 Cornfiel (sr) Kroon
Ingrid Huijbregts
Mark Verstraelen
V1 - A
18:15 - 19:45 MD2 Cornfiel (sr) Kroon
Pleun Verschuuren
V1 - C
18:15 - 19:45 MD3 Cornfiel (sr) Kroon
Annemieke te Boome
V1 - D
19:00 - 20:15 JC1 Bent Tiggeloven V2 - CD
19:00 - 20:15 JD1 Floris Gorter V2 - AB
19:00 - 20:00 MA1 Martijn van de Craats V3 - AB Start training om 18.30 uur.
20:00 - 22:00 Heren 1 Cornfiel (sr) Kroon V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Trainingscoordinator Trainingsgroep V2 Gereserveerd.
17:00 - 18:00 Trainingscoordinator Trainingsgroep V3 - AB Gereserveerd.
18:00 - 19:00 JF1 Catherine Kroon
Michiel Gerrits
V2 - A
18:00 - 19:30 MB1 Annelieke Creemers V1 - AB
18:00 - 19:30 MB2 Lotte Logtens
Stella Wientjens
V1 - CD
18:00 - 19:30 MB3 Danjelle Creemers V3 - AB t/m 31 maart 2019, daarna andere dag.
18:00 - 19:00 MF1 Catherine Kroon V2 - C
18:00 - 19:00 MF2 Catherine Kroon
Pim Jenniskens
V2 - D
18:00 - 19:00 MFMix3 Catherine Kroon
Jules Dorren
V2 - B
19:30 - 22:00 Trainingscoordinator Trainingsgroep V3 - AB Gereserveerd.
19:30 - 21:30 Dames 1 Cornfiel (sr) Kroon V1
19:30 - 21:00 Dames 2 Max Volleberg V2 - AB
19:30 - 21:00 Dames Jong 1 V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 J6E1 Catherine Kroon
Bettine van Lier
V3 - B
18:00 - 19:00 J6E2 Catherine Kroon
Imke Van de Leur
V3 - B
18:00 - 19:00 J8E1 Catherine Kroon
Daphne Bakx
V3 - A
18:00 - 19:30 JC1 Bo Verschuuren
Pleun Verschuuren
V1 - CD
18:00 - 19:30 JD1 Fleur Geurts
Fleur Grijmans
V1 - AB
18:00 - 19:00 M6E1 Catherine Kroon V2 - D
18:00 - 19:00 M8E1 Catherine Kroon V2 - A vacature hulptrainer
18:00 - 19:00 M8E2 Catherine Kroon
Catherine Kroon
Nyssa Straten
V2 - B
18:00 - 19:00 M8E3 Catherine Kroon V2 - C vacature hulptrainer
19:00 - 20:30 JA1 Luca van Dooren V2 - AB
19:00 - 20:30 MC1 V3 - AB
19:00 - 20:30 MC2 Isabella Reijnders
Wies Verstraelen
V2 - CD
19:30 - 21:00 JB1 Floris Gorter V1 - CD
19:30 - 21:00 MA1 Martijn van de Craats V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 20:00 keepers Leon Jansen V3 - AB
17:15 - 18:45 MD1 Cornfiel (sr) Kroon
Imke Huggers
V1 - A
17:15 - 18:45 MD2 Cornfiel (sr) Kroon
Jans Manders
V1 - C
17:15 - 18:45 MD3 Cornfiel (sr) Kroon
Suzanne Broens
V1 - D
18:00 - 19:00 Tr.gr/Benj./Funkey Catherine Kroon V2 Benj - Funkey
19:00 - 20:00 Dames 1 Stan Deeks V1
19:00 - 20:30 Dames 2 Bert van Meijel V2 - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 Roy de Rijk V2 - CD
20:00 - 20:30 Dames 1 Stan Deeks V1 - CD
20:00 - 20:30 Heren 1 Cornfiel (sr) Kroon V1 - AB Heren 1
20:00 - 21:30 Heren Veteranen A Marcel Creemers V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Cornfiel (sr) Kroon V1 Heren 1
20:30 - 22:00 Heren 2 Freek Alkemade V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 Jasper Breeuwsma
Julian Michiels
V2 - CD

Wedstrijdschema

Hoofdsponsor